Facebook
Instagram
WhatsApp
TikTok
Pinterest
LuxuryGarden - luksusowe ogrody Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ

SKONTAKTUJ SIĘ

O nas

Witaj w naszym zielonym świecie, gdzie każda roślina ma swoją historię, a każdy kamień jest świadkiem niezliczonych przemian. Od lat prowadzimy z pasją i zaangażowaniem działalność, której sercem jest tworzenie i pielęgnacja ogrodów. Nasza podróż rozpoczęła się od fascynacji naturą, która szybko przekształciła się w profesjonalne zamiłowanie do projektowania krajobrazu.

 

Jesteśmy pasjonatami roślin, którzy pierwsze poważne kroki stawiali na studiach ogrodniczych na SGGW w Warszawie. Jeden z nas ukończył uczelnię ze specjalizacją w zakresie ochrony roślin, a potem kontynuował naukę na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, podczas gdy drugi ukończył prestiżowe szkoły oraz kursy projektowania zieleni w Niemczech, a następnie zbierał doświadczenie w najlepszych niemieckich firmach ogrodniczych.

 

Roślinami fascynujemy się od najmłodszego. Pierwsze ogrody przy których pomagaliśmy, mając odpowiednio 14 i 17 lat, mają się dobrze do dziś. Kilkanaście lat doświadczenia, tysiące wypielęgnowanych roślin, mnóstwo założonych ogrodów i projektów wykonanych na potrzeby klienta.

Nasza praca to nie tylko zielone przestrzenie, ale również sztuka układania kamienia, dzięki której nasze ogrody zyskują niepowtarzalny charakter i trwałość. Doświadczenie w pracach kamieniarskich pozwala nam tworzyć nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne elementy w ogrodzie, od ścieżek i murków po niezwykłe aranżacje skalne.

Pielęgnacja ogrodu to dla nas rytuał, w którym każde przycięcie i każdy dotyk ma swoje znaczenie. Z biegiem lat nauczyliśmy się, że prawdziwa harmonia w ogrodzie osiągana jest nie tylko przez piękno roślin, ale także przez ich zdrowie i dobrostan. Dlatego nasze usługi obejmują również diagnostykę chorób i szkodników. Nasze doświadczenie pozwala nam szybko rozpoznawać i efektywnie zwalczać wszelkie problemy, zanim zdążą one zagrozić życiu i rozwojowi roślin.

Nasza misja to kreowanie przestrzeni, w których każdy może znaleźć swój azyl, miejsce relaksu i odprężenia. Wierzymy, że przez naszą pracę, możemy przyczynić się do budowania lepszego, zdrowszego i bardziej zrównoważonego świata, gdzie ludzie i natura współistnieją w harmonii.

Zapraszamy do współtworzenia z nami ogrodów marzeń – przestrzeni, które będą odzwierciedleniem Waszych najśmielszych wizji i pragnień. Razem możemy stworzyć miejsce, które nie tylko będzie cieszyć oko, ale również będzie schronieniem dla duszy i ciała. Nasza pasja i doświadczenie są gwarancją, że każdy projekt stanie się unikatową opowieścią, w której główną rolę odgrywa natura.

Do zobaczenia w ogrodzie, gdzie razem będziemy świadkami, jak marzenia zamieniają się w zieloną rzeczywistość.

Karol Kot 

Ekspert Ogrodnictwa

tel. +48 506 951 466 

Piotr Weinrich

Ekspert Ogrodnictwa

tel. +48 783 601 958

Facebook
Instagram
WhatsApp
TikTok
Pinterest

+48 783 601 958 | +48 506 951 466

kontakt@luxurygarden.pl

Adres

Telefon
E-mail
Lokalizacja

Kraków i Okolice

Kontakt

Menu

Śledź nas